Ozzone na Allegro
Sklep internetowy

 

Aktualności

 • Najlepsze życzenia z okazji nadchodzącej Wielkanocy

  27-03-2018

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wszystkim naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, życzymy wiele radości, satysfakcji oraz odpoczynku. Mamy nadzieję, że rodzinne spotkania upłyną Państwu w miłej i wiosennej atmosferze. Zespół Ozzone

 • Zespół Ozzone na Forum Wentylacji

  28-02-2018

  Dwudniowe Forum Wentylacji w Warszawie, to dobra okazja do spotkań w gronie specjalistów z branży. Z ciekawością przyjrzeliśmy się nowym produktom oraz rozwiązaniom, a także odwiedziliśmy stoiska współpracujących z nami firm.

 • Polecamy: tłumik do kanałów wentylacyjnych

  14-02-2018

  Tłumiki INNO, dostępne w Ozzone Centrum Wentylacji, spełniają dwie funkcje jednocześnie, regulują powietrze oraz tłumią głośność. Zaletą tej przepustnicy jest jej unikalny materiał i konstrukcja, która sprawia, że INNO jest łatwe do zamontowania i zdemontowania. Tłumiki przeznaczone są do montażu w kanałach okrągłych typu spiro.

 • Zobacz jak powstają kanały wentylacyjne!

  02-01-2018

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmiku z produkcji prostokątnych kanałów wentylacyjnych.

 • Uwaga, inwentaryzacja!

  28-12-2017

  Drodzy Klienci! W dniach od 3 do 12 stycznia 2018 Ozzone Centrum Wentylacji będzie nieczynne z powodu inwentaryzacji. Przepraszamy za utrudnienia. Pozostajemy do Państaw dyspozycji od 15 stycznia w standardowych godzinach pracy.